Choď na obsah Choď na menu
 


Zlatý úvod roka na turnaji v Rožňave

21. 1. 2017

Zima až to praští... sneh všade... mrazy pod mínus 10 stupňov a naši chlapci si to idú zase rozdať na Novoročný turnaj mládeže do Rožňavy, ktorý organizuje akčná futbalová akadémia GEMERSKÉ BLESKY  v sobotu 21. januára 2017.

 _igp3627.jpg

Naši chlapci v zostave:

brankári:   Jakub Kovács, Matej Banský

hráči v poli: A. Gombala, R. Komora, M. Murányi, B. Zsóri, M. Korytiak, A. Kurek, O. Csendes 

tréner:  M. Kudlík   ... + rodičia :)

_igp3415.jpg

 

 

 

 

 

 

Prvý zápas sme  hrali s tímom MFK Revúca a vyhrali sme ho  2 : 1 a to napriek tomu, že sme v prvej minúte dostali po krátkom zaváhaní nešťastný gól. Obidva naše góly dal rýchlonohý Adam Kurek .

_igp3473.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

V druhom zápase sme porazili 4 : 1 tím Juventus ACADEMY, za náš tím skórovali hráči: Csendes, Gombala, Murányi, Kurek.

_igp3452.jpg

Domáci tím sme porazili prekvapivo hladko -  MŠK RS - FA GB Rožňava 7:0, góly: Kurek 3, Csendes 3, Komora a napriek dobre hrajúcim chlapcom  z Maďarska z klubu: Sajóvolgye FS sme zvíťazili: 3:0, Góly: Csendes 2 x , Kurek 1 x .

_igp3451.jpgTu treba poznamenať, že sila nášho tímu bola  nie  len v dobrom útoku, ale najmä v kvalitnej obrane, kde určite treba pochváliť prácu Riška Komoru, Adamka Gombalu i ďalších hráčov tímu.

 

 

Predposledný zápas: MŠK RS - FA výber Rožňava sme  hrali s  chuťou a vyhrali sme ho 7:0. Naše góly dali strelci: Kurek 3, Gombala, Csendes, Zsóri, Komora.

A nakoniec sladké víťazstvo s tímom z Dobšinej  8:0,  - kde zahviezdil s piatimi gólmi Oliver Csendes  a ďalšie pridali: Kurek, Murányi, Korytiak.

_igp3634.jpg

Oliver Csendes si tak odniesol domov trofej hráča, ktorý dal najviac gólov na turnaji. Adam Kurek získal titul najlepší hráč turnaja a všetci naši hráči si odniesli domov zlatú medailu za zaslúžené turnajové víťazstvo - všetkým gratulujeme !

_igp3653.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky 21.01.2017 - Turnaj Rožňava