Choď na obsah Choď na menu

Žiar n. Hronom - RS

29. 5. 2017

Napriek veľkej horúčave a protivným domácim usporiadateľom sme v našej kategorii U11 zvíťazili 14 : 13 na súperovom ihrisku v Žiari nad Hronom.

2017-ziar-n-hronom06.jpg V silnej horúčave, zmorení takmer dvojhodinovým cestovaním, po skončení vyučovania, sme došli na ihrisko súpera do Žiaru nad Hronom.

2017-ziar-n-hronom18.jpgPo krátkom rozcvičení sme začali hrať. V prvom tíme, kde hrali v zostave : Kristian Csízi, Patrik Czakó, Márk Murányi, Peter Hanyus, Lukáš Huszti a Matej Banský sa chlapci rýchlo ujali vedenia  vďaka rýchlemu Markovi Murányimu, ktorý s podporou tímu dokázal pri autovej čiare preniknúť až pred bránu  a krásne 3 krát prekonal brankára.

Pred polčasom ešte skóroval Lukáš Huszti a celkový stav na  tomto ihrisku skončil našim víťazstvom 4 : 2.  V tomto zápase dominovala pekná spoločná hra chlapcov v útoku aj v obrane. Veľmi sa zlepšil v obrane

Peter Hanyus, ktorý dokázal ubrániť svoju líniu a spolu s Patrikom tvorili neprekonateľnú bariéru pre futbalistov súpera.

V druhej polovici hry, po výmene strán,  však už stratili silu a  koncentráciu a nedokázali ustrážiť  útočníkov, ktorí hrali priestorový futbal a tak druhý polčas skončil 1: 6 pre súpera.

2017-ziar-n-hronom55.jpgDruhá časť nášho tímu skončila v prvom polčase remízou 4 : 4  - bránku úspešne strážil Jakubko Kovács.

Po výmene strán bola na hráčoch vidno únava z cestovania a horúčavy. Na ihrisku neboli k dispozícii ani vedrá s vodou na ochladenie - čo býva na  iných ihriskách štandardom v horúcom počasí. V tíme hrali Adam Gombala, Adam Kurek, Richard Komora,  Mark Rábely  a najmladší Benjamin Zsóri  a  Dušan. Druhý polčas sme vyhrali 4:1

V tomto tíme skórovali Adam Kurek 4 x , Adam Gombala 2 x , Richard Komora 1 x , Mark Rábely 1 x a Dušan 1 x