Choď na obsah Choď na menu
 


RS - Podbrezová

24. 5. 2017

V stredu 24. mája 2017 sme odohrali ďalší ligový zápas v rámci nášho ročníka U11 - tento krát na domácom štadióne proti hráčom z Podbrezovej.

2017--maj-24-rs-.-podbrezova21.jpg

Už po niekoľkých minútach hry  bolo vidno, že Podbrezovej sa nepodarilo doma  pozbierať  svojich najlepších hráčov ,  pretože  napriek zúfalej bojovnosti ďaleko zaostávali v hernej, taktickej   aj individuálnej kvalite za našimi hráčmi  na  oboch ihriskách...

Už v prvej minúte sme vyhrávali pekným gólom Marka Rábelyho / dal celkom 3 góly / a ďalšie  postupne v tejto skupine  pridali Adam Kurek  / 8 gólov / , Adam Gombala / 3 góly / , Richard Komora / 1 gól / , a Oliver Csendes / 1 gól /. Celkom tento tím prekonal brankára 16 krát   a dostal len jeden gól ! - čo svedčí o peknej práci nie len v útoku, ale aj v obrane.

Zvlášť prvý polčas si chlapci 

2017--maj-24-rs-.-podbrezova20.jpgkolektívnou hrou vytvárali výborné strelecké príležitosti, keď si dokázali prihrať  a podeliť sa o loptu , natiahnuť na seba hráčov súpera a potom loptu prehodiť na druhú stranu ihriska. Tieto momenty mali cenu zlata lebo ukázali potenciál tímu do budúcnosti...

V druhom tíme strelecky dominoval Kristian Csízi , ktorý sa  od zápasu k zápasu stáva čoraz silnejším  lídrom na ihrisku. Krásne číta hru a má schopnosť vystreliť loptu na 2017--maj-24-rs-.-podbrezova44.jpgbránku až z neuveriteľných  pozícii. Veľmi pekne mu sekunduje  rýchlonohý bojovník Mark Murányi, ktorý aj teraz na seba sťahoval obrancov a vytváral pre Kristiana priestor a posúval mu lopty na  hrot útoku. V zadných radoch stáli ťažko prekonateľný Patrik Czakó a Peter Hanyus ...a samozrejme aj ďalší hráči tímu bez ktorých by to nešlo... Tento tím vyhral celkom  7  : 1  , jeden gól dal Peter Hanyus , ostatné  góly boli dielom  Kristiana Csiziho.

Celkový stav zápasu : 23 : 3 v prospech Rimavskej Soboty 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky 24.05.2017 - RS - Podbrezová