Choď na obsah Choď na menu
 


Jarný turnaj 2017 v RS

JARNÝ FUTBALOVÝ MINITURNAJ  

V poslednú marcovú nedeľu sa aj pre našich chlapcov začala jarná futbalová sezóna na futbalovom štadióne. Udialo sa tak najmä vďaka aktivite a podpore rodičov, ktorí majú záujem na futbalovom raste svojich detí a podporujú ich v aktívnom športe.

dsc_0153.jpg

Na turnaj boli pozvané tímy z Rožňavy, Detvy a Lučenca a my sme postavili dve zostavy za podpory aj hráčov z mladších ročníkov. V pekných zápasoch sme sa presadili a nakoniec sme si zlato aj striebro nechali doma.Tretie miesto si vybojovali futbalisti z Detvy.

Veľmi pekne zabojoval v tomto turnaji tzv. "modrý tím", ktorý veľmi prekvapivo porážal všetkých súperov hlavne svojou dôslednou obrannou hrou a bojovnosťou. Pre mňa osobne, boli hviezdami turnaja Patrik Czakó a Mark Muranyi - ktorí dokázali byť všade a mali silný prehľad o dianí na ihrisku. Krásnu individuálnu prácu v každom zápase s citom pre tímovú hru ukázal mladší futbalista Aďo Siviček, ktorý hral tiež za modrým tím. 

dsc_0050.jpg

Najviac gólov strelil Adam Kurek, čím sa stal najproduktívnejším hráčom turnaja. 

Vďaka rodičom a priaznivcom našich detí sa  uvaril fantastický gulášik a určite naše poďakovanie  patrí aj rozhodcom, ktorí si to celé "odpískali" - naozaj ďakujeme !

turnaj---jar-2017---rs04.jpg

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky 23.03.2017 - Jarný turnaj 2017 v RS