Choď na obsah Choď na menu
 


Strieborný úspech v Rožňave

17. 12. 2016

Pekný turnaj absolvovali naši hráči - 2006 - dňa 17. decembra 2016 na mestskom štadióne v Rožňave, kam sme sa presunuli skoro ráno v sobotu, lebo sme hrali hneď prvý - úvodný zápas turnaja s domácimi Gemerskými bleskami už o 8:30.

dscf0481.jpg

Napriek tomu, že sme boli  ešte  dolámaní z cestovania,  tak sme zvíťazili 6 : 0. Za náš tím skórovali: Adam Kurek - 3x, Benjamin Zsóri, Kristian Csízi a Oliver Csendes.

Ďalší zápas sme sa trápili s dobrými futbalistami z tímu Junior Šaca - Košice a skončili sme remízou 1 : 1. Náš jediný gól dal Adam Kurek.

A o dve hodinky neskôr  - o 12:30 -  sme sa stretli s Maďarskými reprezentantmi - tímom:  SAJÓVÓLGYE  FOCISVILLI, s ktorým sme v ťažkom zápase nakoniec zvíťazili: 2 : 0  yes - obidva naše góly dal Oliver Csendes.

dscf0657.jpg

Hodinka prestávky  na obed nám veľmi neprospela, lebo ďalší zápas sme len tak-tak remizovali s papierovo slabšími futbalistami z Popradu  1 : 1.  O náš gólový úspech  a záchranu sa zaslúžil Adam Kurek.

V semifinálovom zápase sme s domácou Rožňavou remizovali  0 : 0 a tak rozhodovali jedenástky. Tu  sa prejavili naši kanonieri Oliver Csendes 1 : 0  a Kristian Czizi 2 : 0 a kedže naši brankári ubránili našu sieť , tak do finále postúpil náš tím - MŠK Rimavská Sobota.

dscf0821.jpg

Finálový zápas nám celkom nevyšiel ... - zopakoval sa scenár z Maďarska - my sme tlačili, ale súper, ktorého sme mali pod tlakom dával góly ... a nakoniec sme  prehrali  3 : 2.  (naše góly dal Adam Kurek)... prehra trošku zamrzela... ale taký je šport ...chýbala proste povestná kvapka šťastia na nohách našich hráčov...

Na záver turnaja boli naši hráči dekorovaní striebornými medailami a Adam Kurek bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja a tak si k medaile pridal aj zlatú sošku futbalistu.

dscf0903.jpg

Strieborný záver roka potešil nie len rodičov, ale aj trénera tímu Mariana Kudlíka a všetci dohromady sme ocenili Rožňavskú halu, ktorá bola dôstojným miestom pre nie len domáce športové nádeje. Mesto Rimavská Sobota by si mohlo zobrať príklad ... snáď sa tak časom stane... kto vie...

 

Náhľad fotografií zo zložky 17.12.2016 - Turnaj Rožňava