Choď na obsah Choď na menu

R. SOBOTA - PODBREZOVÁ za U11

R. SOBOTA - PODBREZOVÁ

V pondelok popoludní 9. mája hrali naši chlapci proti hráčom z Podbrezovej - kategória U 11. Hralo sa v zostave 1 + 5, dva tímy, po dva zápasy.

V konečnom hodnotení sme so starším tímom z Podbrezovej prehrali, no napriek prehre naši chlapci ukázali, že vedia hrať pekný futbal, zápas skončil 11 : 22

Náš 1. tím nastúpil v zostave:

Brankár: Jakub Kovács, hráči: Peter Hanyus, Samuel Kurák, Márk Muranyi, Kristian Czízi, Benjamin Zsóri, Majo Korytiak, Patrik Csakó a Kevin Tomka.

Prvý zápas sa chlapci nedokázali zbaviť rešpektu pred starším protivníkom a prehrali 1 : 8. Gól za našich dal Kristian Czízi. V druhom polčase, napriek prehre 1 : 4,  sme hrali vyrovnanú hru, len nám chýbal povestný kúsok šťastia, aby to bolo vidno aj na skórovacej tabuli. Aj v druhom zápase sa pekne presadil Kristian Czízi, ktorý dal náš ďalší gól.

Náš  2. tím nastúpil v zostave:

Brankár: Matej Banský, hráči: Riško Komora, Adam Kurek, Matúš Kosorin, Oliver Csendes, Adam Gombala, Lukáš Huszti, Márk Rábelyi.

Prvý zápas sme nedokázali ubrániť šikovné futbalistky súpera, ktoré veľa krát ľahko prenikali našou obranou a dokázali sa presadiť. Celkove prvý zápas pôsobili naši chlapci utiahnutým dojmom a pristupovali k staršiemu súperovi len s veľkým rešpektom, a nedokázali zahrať to na čo skutočne majú. Celkové skóre 3 : 8 to potvrdzuje. Za našich skórovali: Adam Kurek, Márk Rábelyi a Oliver Csendes.

V druhej časti zápasu, počas ktorého ich hru priamo dirigoval ich tréner Marian Kudlík, chlapci nabrali sebavedomie a začal hrať "svoju hru".  Bola radosť sa dívať ako dokážu kombinovať a pokrývať súpera na ihrisku. Zlepšila sa obrana najmä tým, že sa  aj útočné formácie dokázali vrátiť s hráčmi až ku vlastnej bráne, čím nedovolili prečíslenie našich obrancov. Kráľom našich strelcov v tomto duely sa stal Oliver Csendes, ktorý strelil štyri krásne góly. Po jednej bránke ešte pridali Matúš Kosorin a Adam Kurek a celkom sme druhý polčas vyhrali 6 : 2.